Překlady

Zajistím překlady, korektury rodilým mluvčím a tlumočení z anglického jazyka do češtiny a naopak. Zhotovím překlad jak pro soukromé osoby, tak i firmy.  Ke každému překladu navíc poskytuji základní korekturu ve formě kontrolního čtení textu překladu.

Přeložím:

  • smlouvy, právnické, ekonomické a finanční texty včetně soudního ověření,
  • manuály, návody, letáky,
  • internetové stránky a prezentace,
  • všeobecnou angličtinu i odborné texty,
  • software,
  • překlady textů z různých oborů a úrovní odbornosti, beletrii, samozřejmě dle dohody. Přeložím texty z nejrůznějších oborů a všech úrovní odbornosti, od obchodních dopisů přes manuály, technickou dokumentaci, smlouvy až po vysoce odborné vědecké stati (ekonomika a ekonomie, obchod, právo, doprava, stavebnictví, IT, společenské vědy, kultura a umění, příroda, zemědělství, služby, sport, gastronomie, ekologie, textilní průmysl a oděvnictví, elektrotechnika a elektronika, automobilový průmysl, marketing a další obory).
  • korektury vašich vlastních překladů

 

Překládám texty i v expres lhůtě, také překládám se soudním ověřením.

 

Ceny překladů

Přehledy cen najdete v našem ceníku, také můžete poslat Vaši poptávku emailem.

Nabízím kvalitní překlad z/do anglického jazyka za příznivé ceny. K překladům používám moderní software a odborné slovníky. Poskytuji kvalifikovaný překlad s dlouholetou praxí a jazykovým vzděláním, případně také rodilými mluvčími. Překlad vyhotovím v různých formátech (doc, pdf, xml ap.) a v případě zájmu dokumenty graficky upravíme dle Vašich požadavků.

 

Texty a materiály k překladu nám můžete předat:

e-mailem: info@epreklady.eu

poštou nebo osobně: Jana Mikulenková, Životice u Nového Jičína 121, Mořkov, 74272

Veškeré materiály, které obdržím k překladu, nebo jen k vypracování nezávazné cenové nabídky, jsou považovány za důvěrné a nebudou využity jinak než k provedení Vámi objednané služby.